• Wpisów: 17
  • Średnio co: 154 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 11:52
  • Licznik odwiedzin: 62 653 / 2784 dni
 
facebook
 
Jak anonimowo krytykować znajomych z Facebooka ?

Na Facebooku nie da się działać incognito. Oczywiście, że można podszywać się pod Jamesa Bonda, lub wymyślić równie intrygującą nazwę użytkownika, ale kto to kupi? Od niedawna każdy z Was może zupełnie anonimowo napisać wszystko to, co myśli o swoich znajomych z Facebooka. Umożliwia to strona AboutEveryone.com.

Wyzłośliwiać możecie się w tym miejscu www.abouteveryone.com/ . Jak to działa? To proste. Korzystanie ze strony nie wymaga rejestracji. Wystarczy wkleić link do profilu znajomego z Facebooka i napisać wszystko, co myślimy na jego temat.

Na stronie pojawiły się już niepochlebne komentarze o amerykańskiej polityk Sarze Palin, o młodym piosenkarzu Justinie Bieberze, czy o kanale Fox News - większość z nich nie nadaje się do cytowania. Warto pamiętać, że decydując się na skrytykowanie któregoś ze społecznościowych znajomych zostawimy ślad na AboutEveryone. Wszystkie komentarze są publikowane na stronie głównej serwisu.

Mało tego - ktoś może napisać coś o Was, coś, czego nie chcielibyście ani usłyszeć, ani przeczytać na ogólnodostępnej stronie. Znając złośliwość internautów można się spodziewać, że strona AboutEveryone znajdzie wielu zwolenników i użytkowników.

Nie możesz dodać komentarza.